kaip rasti tinkamą Apple įrangos tvarklymo specialistą

Kaip pasirinkti Apple remonto servisą?

Šiais laikais mes pasitikime savo technologijomis patenkindami visus savo verslo ir asmeninius poreikius. Tačiau kartais viskas nepavyksta ir įrenginį reikia taisyti. Jei susiduriate su problema, kuri, jūsų manymu, yra susijusi su ekranu arba fotoaparatu, svarbu, kad su įrenginiu dirbtų technikas, kuris galėtų užtikrinti, kad jis tinkamai ištaisytas. Štai keli patarimai, kaip rasti tinkamą techniką savo įrenginiui.

Svarbu pasirinkti tinkamą remonto sservisą

Kai jūsų įrenginį reikia taisyti, pirmiausia reikia rasti techniką, kuriuo galite pasitikėti. Renkantis techniką, svarbu gauti draugų ir šeimos narių rekomendacijas. Jei jie negali padėti jums ką nors rasti, būtinai peržiūrėkite atsiliepimus internete.
Kai kurie technikai ima mokestį už valandą, o kiti siūlo fiksuotos kainos arba vienkartines paslaugas. Taip pat galbūt norėsite apsvarstyti savo biudžetą prieš priimdami sprendimą, ką samdyti paslaugai. Kiti veiksniai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti, yra konkretus įrenginio tipas, garantijos būsena ir tai, ar asmuo teikia asmeninę ar nuotolinę paslaugą. Yra net tam tikrų tipų technikų, kurie specializuojasi „Apple“ įrenginiuose, pavyzdžiui, Steve’as Wozniakas (Woz) ir Johnas Gruberis (JG).

Kaip pasirinkti Apple remonto servisą

Be siuntimo su draugais ir šeimos nariais, internete yra daug įrankių, kurie padės rasti šalia jūsų esantį patikimą techniką. Galite naudoti šiuos įrankius kaip atspirties tašką, o tada paskambinti, kad surastumėte asmenį, turintį puikių atsiliepimų arba įspūdingą darbų, kuriuos jie atliko su kitais klientais, portfelį.

Patarimai, kaip rasti tinkamą Apple įrangos tvarklymo specialistą

Pirmiausia turėtumėte pasiteirauti. Jei jūsų draugams ar kolegoms pasisekė su techniku, paprašykite jų rekomendacijų. Jie gali rekomenduoti ką nors, su kuriuo dirbo anksčiau, arba netgi gali pasakyti savo techniko vardą. Tiesiog būtinai pasitikėkite to asmens rekomendacija ir prieš samdydami įsitikinkite, kad jis turi gerą reputaciją.
Tada ieškokite atsiliepimų įmonės svetainėje. Galite rasti atsiliepimų iš klientų, kurie anksčiau naudojosi šia įmone, ir ar jų patirtis buvo gera, ar ne. Tai svarbu, nes jei paaiškėja, kad įmone skundžiasi daug žmonių, kodėl norėtumėte juos įdarbinti?

Ekrano remontas

Galiausiai, rinkdamiesi savo įrenginio techniką, vadovaukitės intuicija. Jei manote, kad technikas nėra toks profesionalus, kokio norėtumėte, nesamdykite jo. Jie taip pat turėtų turėti galimybę išsamiai paaiškinti, ką darys, kad vėliau nekiltų klausimų, kai sutvarkys įrenginį.

Ekrano remontas ir kameros remontas

Jei susiduriate su sugedusiu ekranu ar fotoaparatu, svarbu susirasti techniką, turintį tų įrenginių taisymo patirties. Ieškodami, kas sutaisytų jūsų įrenginį, įsitikinkite, kad jis turi reikiamų įgūdžių ir patirties jį taisyti. Taip pat galite sužinoti, ar ateityje jie turės kokių nors pamokų, kurios padėtų jiems sužinoti daugiau apie „Apple“ įrenginius.
Taip pat galite paklausti, kokią kvalifikaciją turi technikas. Pavyzdžiui, jei technikas yra sertifikuotas Apple, žinote, kad dirbate patyrusiame techniku. Tai leis jiems teikti geresnes jūsų įrenginio paslaugas ir kuo greičiau jį grąžinti. Jei technikas neturi šios kvalifikacijos, turėtumėte pagalvoti apie galimybę vykti su kitu asmeniu, nes šis asmuo gali nepajėgti atlikti visų būtinų jūsų įrenginio remonto darbų.

technikas nėra pasiekiamas

Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis techniką, yra jo reputacija. Pasiteiravus ir pasidomėjus, ar kiti žmonės su jais susipažinę, ar anksčiau turėjo kokių nors problemų, yra geras būdas suprasti, kokias paslaugas jie jums suteiks.

Ką daryti, jei jūsų technikas nėra pasiekiamas?

Jei negalite susisiekti su savo techniku, nesijaudinkite. Yra būdų, kaip patiems išspręsti problemą. Internete yra „pasidaryk pats“ vaizdo įrašų, kuriuose parodyta, kaip atlikti kai kuriuos dažniausiai atliekamus įrenginio remonto darbus. Jei nesate tikri, nuo ko pradėti, pabandykite ieškoti „kaip pataisyti iphone ekraną“ arba „kaip pataisyti ipad ekraną“.
Taip pat internete yra daugybė vietų, kuriose siūlomos populiarių įrenginių, pvz., „iPhone“ ir „iPad“, taisymo paslaugos. Naudodamiesi šiomis paslaugomis savo įrenginį galite pataisyti už nedidelę kainą, nes jie naudojasi profesionaliais technikais, kurie yra pasiekiami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Jei nė vienas iš šių dalykų nepadeda, laikas pasiduoti ir susirasti naują techniką!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

14 + 7 =