Kur rasti pirkėją senam mobiliajam telefonui

Kaip parduoti seną mobilųjį telefoną už grynuosius pinigus?

Ar kada nors susidūrėte su sugedusiu, senu mobiliuoju telefonu, kurio, atrodo, negalite atsikratyti? Jūs žinote vieną. Tai taip lėta, kad jūsų tinklalapis įkeliamas per 5 minutes, o visi tie skelbimai erzina. O gal jo ekranas įskilęs ir jūs tiesiog negalite jo paleisti. Jei esate kaip ir dauguma žmonių, tikriausiai bandėte parduoti savo seną telefoną internetu arba per skelbimus, bet atsisakėte, nes niekas nenori jo pirkti. Taigi kas dabar?

Na, yra alternatyvus būdas, nereikalaujantis jokio vargo – parduoti seną telefoną už grynuosius pinigus! Šiame tinklaraščio įraše plačiau papasakosiu apie tai, kaip man pavyko parduoti savo mobilųjį telefoną už grynuosius pinigus, kai niekas jo nenorėjo. Pradėkime!

Kaip parduoti seną mobilųjį telefoną už grynuosius pinigus

Kaip parduoti seną telefoną?

Pirmas žingsnis, kurį turėtumėte atlikti, yra ieškoti savo telefono gamintojo ir modelio, kad rastumėte sąrašą „eBay“ arba „Craigslist“. Galbūt nustebsite sužinoję, kad daug žmonių ieško tokių telefonų kaip jūsiškis. Kai tai padariau, sužinojau, kad vienintelis įrašas buvo „eBay“, kurio pradinė kaina buvo 100 EUR, tačiau mano telefonas buvo vertas daug daugiau!
Jei nerandate sąrašo „eBay“ ar „Craigslist“, laikas apsvarstyti kitas galimybes. Pavyzdžiui, galite nusipirkti telefoną iš „atpirkimo“ svetainės ir patys įtraukti jį parduodamų į sąrašą. Tai yra galimybė, nes yra svetainių, skirtų specialiai seniems mobiliesiems telefonams pirkti, pvz., SwapMyPhone.com arba BuyBackWorld.com. Turėsite sumokėti jiems mokestį (paprastai nuo 2 iki 10 EUR), kad galėtumėte parduoti savo seną įrenginį per jų platformą ir gauti pinigų mainais.

Taip pat mačiau, kaip žmonės parduoda savo senus telefonus draugams ar šeimos nariams, kurie galbūt ieško kažko naujo. Praneškite man, jei nuspręsite šiuo maršrutu – aš taip pat noriu tai išbandyti!

Kaip parduoti seną telefoną

Ką reikia žinoti prieš parduodant savo mobilųjį telefoną?

Kai parduodate savo seną telefoną, geriausia turėti su juo gautą atminties kortelę arba saugojimo įrenginį. Tai gali padėti potencialiems pirkėjams nustatyti, kokios programos yra telefone. Taip pat turite žinoti visus slaptažodžius, kurie gali būti telefone, kad jie galėtų patekti į tekstinius pranešimus ir el. pašto dėžutes. Taip pat galbūt norėsite padaryti bet kokio svarbaus ekrano kopiją, jei kas nors nepavyktų parduodant.
Taip pat norėsite įsitikinti, kad prieš parduodami sename mobiliajame telefone išvalėte visus duomenis, nes priešingu atveju rizikuojate, kad kas nors pavogs iš jo asmeninę informaciją ir panaudos ją apgaulingose operacijose. Galiausiai, jei parduodate savo telefoną internetu per skelbimų svetainę, pvz., „eBay“, turėsite žinoti, kiek vertas jūsų telefonas, kad galėtumėte nustatyti teisingą kainą ir netapti apgauti.

Kur rasti pirkėją senam mobiliajam telefonui?

Jei esate pasirengę parduoti savo seną mobilųjį telefoną ir neturite iš ko jo nusipirkti, yra keletas vietų, į kurias galite kreiptis. Pirmoji vieta gali būti jūsų vietinis lombardas arba sendaikčių turgus. Jei jūsų senas mobilusis telefonas vis dar geros būklės, kas nors gali už jį duoti pinigų. Taip pat galite pabandyti parduoti telefoną internetu per skelbimų svetainę, bet perspėkite – turėsite praleisti daug laiko naršydami sąrašus ir ieškodami tinkamo pirkėjo.
Paskutinė galimybė yra susisiekti su savo belaidžio ryšio operatoriumi ir sužinoti, ar jie perka senus telefonus iš savo klientų. Tai gali būti naudinga parinktis, jei nenorite rizikuoti parduoti savo telefoną „eBay“ ar „Craigslist“, nes operatoriai paprastai reikalauja, kad telefonai būtų tvarkingi, prieš juos atpirkdami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

one + 19 =