pinigai uz sena elektronika

Kaip parduoti savo elektroniką už grynuosius pinigus?

Atnaujinti į naują telefoną ar planšetinį kompiuterį yra įdomu, tačiau kartais tereikia atsikratyti seno įrenginio, kad atsirastų vietos naujausiam modeliui. Kad ir ką darytumėte, neišmeskite seno įrenginio į šiukšliadėžę ir neišmeskite į sąvartyną. Yra daugybė būdų, kaip seną elektroniką paversti grynaisiais, tuo pačiu padedant aplinkai. Štai keli paprasti žingsniai, kaip parduoti seną kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį ir mobiliuosius įrenginius.

Perdirbkite savo seną elektroniką

Vienas iš paprasčiausių būdų seną elektroniką paversti grynaisiais yra juos perdirbti. Nesvarbu, ar turite kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį ar mobilųjį įrenginį, kuris vis dar yra geros būklės ir jame liko nemažai gyvybės, apsvarstykite galimybę paaukoti jį organizacijoms, kurios padeda žmonėms, kuriems jos reikia. Galite paaukoti savo seną elektroniką paskambinę elektronikos perdimo centrui arba internetu www.elektronikosperdirbimas.lt. Pavyzdžiui, jei ieškote naujo nešiojamojo kompiuterio darbui, bet senasis vis dar geros būklės, apsvarstykite galimybę padovanoti jį „ATIDUOK„ kad juo galėtų naudotis ir kas nors kitas.
Jei jūsų senas įrenginys gali būti laikomas pavojingu dėl savo amžiaus ar būklės (pvz., senas nešiojamasis kompiuteris), turėtumėte jį pristatyti į netoliese esantį perdirbimo centrą, pvz., „Goodwill Store“. Tai užtikrins, kad įrenginys bus pakartotinai naudojamas ir nepateks į sąvartyną.

Kaip parduoti savo elektroniką už grynuosius pinigus

Parduokite savo įrenginius

Pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų įrenginys vis dar veikia, prieš bandydami jį parduoti. Jei ne, prieš bandydami parduoti, turėtumėte jį pataisyti arba pakeisti. Kitas žingsnis yra atlikti nuodugnią vietinių prekyviečių, tokių kaip Craigslist, paiešką. Taip pat galite apsilankyti savo vietovėje esančiose išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių remonto dirbtuvėse. Dažniausiai jie nori pirkti senus įrenginius, kad juos suremontuotų ir perparduotų kaip naujus gaminius. Jei pastebėsite, kad niekas nenori jūsų įrenginio, pabandykite patys skelbti skelbimus internete tokiose svetainėse kaip „eBay“ ar „Gumtree“ už papildomą mokestį arba tiesiog paklauskite draugų ar šeimos narių, ar jie turi pasiūlymų dėl jūsų seno įrenginio.

Parduokite savo įrenginius

Socialiniai tinklai ir internetiniai skelbimai

Visų pirma, galite parduoti savo seną kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį ar mobilųjį įrenginį socialinėje žiniasklaidoje. Naudokite „Facebook Marketplace“, „Craigslist“ ar net „Instagram“, kad sužinotumėte apie tai paskelbdami savo seno įrenginio nuotrauką su vis dar pritvirtinta kainų etikete. Būtinai įtraukite aiškų aprašymą, kas negerai su įrenginiu, kad pritrauktumėte potencialius pirkėjus, kurie gali būti suinteresuoti jį įsigyti.
Arba galite naudoti internetinius skelbimus, kad surastumėte pirkėjus senai elektronikai. Peržiūrėkite tokias svetaines kaip CASH4GOLD ir TigerDirect, kuriose siūlomi pinigai už auksinius papuošalus ir senus kompiuterius. Tai puikios galimybės ieškant žmonių, kuriems gali prireikti jūsų seno nešiojamojo kompiuterio arba tiesiog turėti daug papildomų pinigų!

Supirkimo programos

Supirkimo programos

Yra daugybė internetinių prekybos programų, kurios leidžia iškeisti seną elektroniką į grynuosius pinigus arba parduotuvės kreditą. Naudodami šias programas galite pristatyti savo seną įrenginį dalyvaujančiam mažmenininkui, pvz., „Perkutelefoną“, „Smartparts“ ir „iDeal“, arba išsiųsti jį paštu, kad gautumėte greitą kreditą „Amazon“ ir „eBay“.
Prieš eidami į elektronikos parduotuvę, įsitikinkite, kad žinote, kokios būklės yra jūsų įrenginys, kad už jį gautumėte daugiausiai pinigų. Taip pat atminkite, kad paprastai gausite tik 80 % mažmeninės kainos už gerai veikiančius įrenginius. Jei jūsų išmanusis telefonas sugenda arba nebeveikia, tikėtina, kad jis vis dar turi tam tikrą vertę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

twelve − seven =