Kaip reikia valyti telefono dėklą

Geriausi „iPhone“ apsaugos dėklai: 5 dėklai, kad jūsų „iPhone“ būtų apsaugotas

Visi žinome, kad iPhone yra vienas brangiausių daiktų mūsų gyvenime. Nuo tada, kai jį pirmą kartą gauname, jaučiame tam tikrą pasididžiavimą ir nuosavybės jausmą. Mums tai ne tik daiktas; tai mūsų asmenybių pratęsimas. Bet kad ir kaip mylėtum savo telefoną, nelaimingų atsitikimų nutinka. Galite numesti telefoną arba išmušti jį iš rankos. Blogiausia dalis? Kai tik jūsų ekranas sugenda, šimtai dolerių nukrenta į kanalizaciją. Taigi, kaip apsaugoti savo mėgstamą programėlę neišleisdami per daug? Štai keletas geriausių „iPhone“ apsaugos dėklų, kurie užtikrins jūsų įrenginio saugumą ir išsaugos originalią išvaizdą.

Dėklai, skirti apsaugoti jūsų iPhone

 

1) Otterbox Defender serija
Šis dėklas sukurtas maksimaliai jūsų iPhone apsaugai. Tai apsaugos jūsų įrenginį nuo bet ko – nuo ​​kritimo iki kritimo. Dėklas taip pat sugeria smūgius ir apsaugo ekraną nuo skilimo. Jei ieškote stiliaus apsaugos, tai jums tinka.

2) Apple silikoninis dėklas

Kokie yra skirtumai tarp telefonų dėklų

Jei norite mažesnio dydžio dėklo, kuris vis tiek puikiai apsaugotų savo medžiagas, tai yra puikus pasirinkimas. Šis dėklas suteikia jūsų telefonui elegantišką išvaizdą ir užtikrina, kad jo tvirtas korpusas išliks nepakitęs. Naudodami šį dėklą taip pat galite lengvai tinkinti savo spalvų parinktis, kad suteiktumėte šiek tiek nuojautos savo telefono išvaizdai.

3) Belkin Bump Armor

Šis dėklas apsaugos jūsų telefoną visais įmanomais lygiais, pribloškiančiu būdu. Jame yra keturi buferiai – po vieną kiekviename jūsų iPhone kampe ir po vieną viršuje – todėl bus daug sunkiau sulaužyti ar subraižyti ekraną, kai nukritote iš aukščio arba atsitrenksite į ką nors kieto. Geriausia dalis? Buferio dangteliai pagaminti iš TPU medžiagos, todėl yra neslidūs, todėl su šiuo apsauginiu dėklu nešiojate įrenginį dar daugiau pasitikėjimo.

4) „Otterbox Commuter“ serija

Jei norite, kad jūsų iPhone atrodytų elegantiškai ir švariai, bet vis tiek reikia papildomos apsaugos, tai yra puikus pasirinkimas jums! Šis dėklas turi visas klasikines funkcijas, kurias anksčiau matėme su Otterbox dėklais

Geriausi „iPhone“ apsaugos dėklai

Kokie yra skirtumai tarp telefonų dėklų?

Šie dėklai skirti apsaugoti jūsų telefoną nuo įbrėžimų, kritimo ir kritimo. Jie taip pat sukurti taip, kad puikiai tiktų „iPhone“, kad jaustųsi kaip jūsų pratęsimas. Jums nereikia paaukoti savo prietaiso grožio ar pojūčio rankose.

Kaip reikia valyti telefono dėklą?

Daugelis dėklų yra pagaminti iš silicio tipo medžiagos, todėl juos lengva valyti. Norėdami išplauti dėklą, galite tiesiog naudoti muilą ir vandenį. Jei norite, kad procesas būtų kruopštesnis, turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti indų ploviklio ir vandenilio peroksido tirpalą. Tai ypač svarbu, jei ant jūsų korpuso yra skysčius atstumianti danga, kuri kai kuriais atvejais yra įprasta.

iPhone dėklai skirti ne tik apsaugai. Jie taip pat leidžia pakeisti telefono išvaizdą ir pridėti stilių vienu mygtuko paspaudimu. Dėklas taip pat apsaugos jūsų iPhone nuo įbrėžimų, smūgių ir kitokios žalos, kurią gali sukelti prietaisas nukritęs arba išmuštas į rankinę, kuprinę ar kišenę.

Šie atvejai yra verti, nes jie siūlo daugiau nei apsaugą; jie taip pat siūlo funkcionalumą. Kai kuriuose dėkluose yra įmontuoti kortelių laikikliai arba užsegimai, kad būtų lengviau nešiotis korteles ir pinigus. Jie yra įvairių spalvų ir dizaino, todėl galite pasirinkti tai, kas atitinka jūsų asmenybę!

Dėklai, skirti apsaugoti jūsų iPhone

Pabaigai

Kai galima rinktis iš tiek daug atvejų, gali būti sunku nustatyti, kurie iš jų yra geriausi. Šie dėklai yra ne tik stilingi, bet ir užtikrina apsaugą bei lengvą naudojimą.
Yra tiek daug skirtingų „iPhone“ dėklų, todėl gali būti sunku nustatyti, kokios yra geriausios jūsų poreikius atitinkančios galimybės. Šio straipsnio tikslas – padėti jums apsispręsti šiek tiek lengviau ir pateikti gerą supratimą, į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant puikų iPhone dėklą. Šie dėklai buvo suskirstyti pagal naudą, naudojimo paprastumą ir bendrą kokybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

2 × four =