gintaro papuosalai

4 patarimai, kaip derinti gintaro gaminius su įvairiom spalvom

Mada priklauso nuo to, ką jautiesi vilkėdamas ant kūno. Tikrai niekada negali turėti per daug drabužių ar per daug papuošalų, bet kartais reikia šiek tiek išeiti iš mados ribų. Gintaras yra nuostabi medžiaga, puikiai tinkanti derinti su įvairiomis spalvomis. Ši madinga ir unikali medžiaga per pastaruosius kelerius metus išaugo į didžiulę tendenciją. Taigi dabar atėjo laikas išmokti kelių būdų, kaip derinti gintarą su skirtingomis spalvomis, kad jūsų apranga išsiskirtų iš kitų.

1) Žalia ir gintarinė

Šis spalvų derinys sukuria ekologišką, žemišką pojūtį, kuris puikiai atrodys prie bet kokios aprangos.

2) Mėlyna ir gintarinė

Mėlynos-gintarinės spalvos derinys sukuria nuostabią išvaizdą, kuri yra ir moderni, ir prašmatni. Jei dėvite šį, nepamirškite pasipuošti aksesuarais!

3) Raudona ir gintarinė

Raudono gintaro derinys yra elegantiškas ir traukia akį tuo pačiu metu. Šis spalvų derinys suteiks aukšto lygio.

kaip derinti gintaro gaminius su įvairiom spalvom

Gintaras ir spalva

Gintaro audinys gali būti derinamas su bet kokia spalva. Ši medžiaga yra tokia universali, kad sumaišius ją su spalva beveik neįmanoma suklysti. Jis gali atrodyti elegantiškas ir rafinuotas arba laukinis ir jaudinantis. Eksperimentuokite su skirtingais būdais, kaip gintaras atrodo su įvairiomis spalvomis ir išsiaiškinkite, kuris geriausiai tinka jūsų stiliui.

Juoda ir gintarinė spalva

Šis spalvų derinys sukurs vėsią, tamsią atmosferą. Pagalvokite apie šio derinio derinimą su siaurais džinsais ar šortais aukštu juosmeniu, kad galėtumėte tikrai parodyti, kokia unikali yra jūsų apranga!

Derinimas su žalia spalva

Šis spalvų derinys yra klasikinis vaizdas, kuris niekada neišeina iš mados. Jei norite atrodyti paplūdimyje, derinkite su lengvais ir erdviais aksesuarais.

Gintaras ir spalva

Derinimas su mėlyna spalva

Mėlynos-gintarinės spalvos derinys puikiai tinka jūsų aprangai suteikti šiek tiek rafinuotumo. Šį spalvų derinį galima nešioti su tamsesniais atspalviais, tačiau būtinai pasipuoškite!

 

1) Žalia ir gintarinė: žemiškas, organiškas pojūtis.

2) Mėlyna ir gintarinė: šiuolaikiška, prašmatni išvaizda.

3) Raudona ir gintarinė: elegantiška, traukianti akį tuo pačiu metu.

4) Derinimas su žalia: vasaros atmosfera.

4) Derinimas su mėlyna: rafinuota išvaizda

Juoda ir gintarinė spalva

Derinimas su mėlyna spalva

Mėlynos-gintarinės spalvos derinys yra puikus būdas sukurti šiuolaikišką ir elegantišką išvaizdą. Šis spalvų derinys puikiai tinka biuro aprangai. Derindami su gintaru jūsų apranga išsiskirs iš kitų!

Žalia ir gintarinė

Šis spalvų derinys puikiai tiks tomis dienomis, kai norisi jaustis itin šventiškai. Taip pat galite nešioti jį su žaliais aksesuarais, kad pridėtumėte šiek tiek magijos!

Derinimas su raudonu

Gintaras yra puiki medžiaga derinti su raudona spalva. Šis derinys sukuria gilią ir seksualią spalvą, kuri pavers jūsų aprangą populiarų.

Violetinė ir gintarinė

Jei ieškote subtilesnės išvaizdos, šis derinys jums puikiai tiks. Violetinės ir gintaro derinys suteiks elegantišką, rafinuotą atmosferą, kuri puikiai tiks bet kokiai progai.

Derinimas su mėlyna spalva

Gintaro derinimas su spalvomis: 4 patarimai iš mūsų tinklaraščio

Pabaigai

Gintaras ir spalva dera kaip žemės riešutų sviestas ir želė, bet ne kiekviena spalva tinka su gintaru. Pasinaudokite šiais keturiais patarimais, kad susietumėte savo gintaro papuošalus su tobulomis spalvomis, kad vaizdas būtų darnus.
1. Gintaras ir spalva

Gintaras yra sodrus, gilus ir šiltas rudos atspalvis, todėl puikiai atrodo su tokiomis spalvomis kaip taupe, chaki, vandens ir juoda.

2. Poravimas su žalia

Smaragdo žalia yra gyvybinga, gaivi ir miško žalia, kuri puikiai kontrastuoja su gintaru arba kartu su juoda.

3. Poravimas su mėlyna spalva

Gintaro ir dangaus mėlyna yra nesenstantis spalvų derinys, kuris puikiai atrodo ant įvairių odos atspalvių.

4. Poravimas su raudonu

Raudona yra šiltas ir aistringas atspalvis, kuris gražiai dera su gintaru. Gintaras taip pat gerai atrodo su oranžine ir geltona spalva, tačiau tai priklauso nuo jūsų dėvimo gintaro tipo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

nine + 11 =